Ubrania męskie

Ubrania męskie

Naturalne ubrania męskie

Ubrania męskie z wełny merynosów od Garderoba GREEN ROSE - to odzież z wysokiej jakości naturalnej, certyfikowanej tkaniny. Ubrania są miękkie, ciepłe i przyjemne w dotyku nawet na nagie ciało.

Ubrania męskie

Wełniane ubrania męskie od Garderoba GREEN ROSE - to prawdziwy wynalazek dla mężczyzn. Wełna merino jako tkanina ma wiele cennych zalet. Ubrania z merino są bezpieczne dla mężczyzn cierpiących na różnego rodzaju alergie lub uczulenia - materiał jest antyalergiczny, nie gromadzi na swojej powierzchni bakterii a także zapachów. Wełna merynosów jest cieńsza od zwyczajnej wełny, lecz nie świadczy to o tym, że jest mniej ciepła i delikatna, raczej na odwrót.

Delikatne ubrania męskie z wełny merino

Ubrania męskie z wełny merino są delikatne, całkiem nie gryzą, świetnie odprowadzają wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym. Bielizna termoaktywna, koszulki ;z wełny merynosów to dobry wybór na wszytkie pory roku. Garderoba GREEN ROSE ubrania męskie - to jakościowe, ekologiczne, naturalne, przyjemne i delikatne ubrania dla mężczyzn różnego wieku.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: