Odzież dla dzieci

Odzież dla dzieci

Wełniana odzież dla dzieci

Odzież dla dzieci z wełny merynosów od Garderoba GREEN ROSE - to odzież dziecięca najwyższej jakości z naturalnych, certyfikowanych tkanin. Miękkie, przyjemne i ciepłe materiały od samej przyrody z miłością dla dzieci.

Odzież dla dzieci

Dla zdrowego rozwoju dziecka od maleństwa potrzebne jest przestrzegać wiele zasad i są potrzebne odpowiednie rzeczy. Jedną z takich, są ubrania dla dzieci z ekologicznych i naturalnych tkanin, którę się spodobają nie tylko dzieciom ale i miłośnikom przyrody i ekologii. Wełniana odzież dla dzieci od Garderoba GREEN ROSE - to odzież dziecięca uszyta z 100% wełny merino. Merino jest delikatną, nie gryzącą tkaniną. Jest ona cieńsza od zwyczajnej wełny, lecz nie jest mniej ciepła. Wełna merynosów ma wiele cennych zalet.

Biezpieczna odzież dla dzieci

Odzież dla dzieci od Garderoba GREEN ROSE z merino jest antyalergiczna, wełna nie gromadzi na swojej powierchni bakterii i alergenów, więc są bezpieczne dla dzieci cierpiących na różnego rodzaju alergie i podrażnienia, także ubrania nie gromadzą w sobie zapachów, dzięki czemu nie potrzebują tak częstego prania. Wełna merino także jest świetna pod względem termoregulacji - reguluje i podtrzymują stałą temperaturę ciała, świetnie odprowadza wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym. Nawet po wielu praniach odzież dziecięca nie pozbawi się tych właściwości.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: