Odzież damska

Odzież damska

Delikatna odzież damska

Odzież damska z wełny merynosów od Garderoba GREEN ROSE - to odzież z wysokiej jakości naturalnej, certyfikowanej tkaniny. Ubrania są miękkie, ciepłe i przyjemne w dotyku nawet na nagie ciało.

Odzież damska

Wełniana odzież damska od Garderoba GREEN ROSE - to prawdziwy wynalazek dla wielu kobiet. Wełna merino jako tkanina ma wiele cennych zalet. Ubrania z merino są bezpieczne dla kobiet cierpiących na różnego rodzaju alergie lub uczulenia - materiał jest antyalergiczny, nie gromadzi na swojej powierzchni bakterii a także zapachów. Wełna merynosów jest cieńsza od zwyczajnej wełny, lecz nie świadczy to o tym, że jest mniej ciepła i delikatna, raczej na odwrót.

Odzież damska z merino

Odzież damska z wełny merino jest delikatna, całkiem nie gryzie, świetnie odprowadza wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym. Bielizna termoaktywna, koszule nocne, bielizna damska z merynosów to dobry wybór na wszytkie pory roku. Garderoba GREEN ROSE odzież damska - to jakościowa, ekologiczna, naturalna, przyjemna i delikatna odzież damska dla kobiet różnego wieku.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: