Bielizna termoaktywna damska

Bielizna termoaktywna damska

Bielizna damska od Garderoba GREEN ROSE

Bielizna damska od Garderoba GREEN ROSE - to ubrania z naturalnych, oddychających tkanin, noszone zwykle na nagie ciało pod innymi ubraniami. Na ciepło - bielizna z włókna bambusowego, zimą - bielizna termoaktywna z wełny merino. Wszytkie materiały, z których jest uszyta bielizna damska, są certyfikowane i w 100 % naturalne. Bielizna damska od Garderoba GREEN ROSE - to przeważnie bielizna termoaktywna z delikatnej wełny merino i bielizna dla kobiet z włókna bambusowego.

Bielizna damska

Tkaniny z włókna bambusowego i wełny merino są naturalne, ekologiczne, delikatne i przyjemne w dotyku. Wełna merino, z której zastała uszyta bielizna termoaktywna dla kobiet, jest idealną tkaniną na ubrania na zimne pory roku. Wełniana bielizna termoaktywna znakomicie się sprawdza w przypadku uprawiania sportów zimowych, pracy na odkrytym powietrzu lub po prostu przy długich spacerach. Wełna merino świetnie odprawia wilgoć, nie wywołuje alergii, więc jest bezpieczna dla alergików, nie gryzie i jest delikatna dla samych uczulonych ludzi.

Bambusowa bielizna damska

Bielizna damska od Garderoba GREEN ROSE z bambusa - to wysokiej jakości ubrania, przeznaczone w większej części na ciepłe pory roku, do uszycia których zostało użyte włókno bambusowe. Bambus już na początku hodowli ma odporność na bakterie, więc i ubrania bambusowe nie sprzyjają rozwoju bakterii i alergenów, są idelane na lato, ponieważ mają właściwość chłodzić. Włókno bambusowe także świetnie odprawia wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym. Bielizna damska od Garderoba GREEN ROSE - to bielizna termoaktywna, kalesony termoaktywne, koszulki z różną długością rękawów i podkoszulki dla kobiet.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: