Bielizna termoaktywna męska

Bielizna termoaktywna męska

Bielizna męska od Garderoba GREEN ROSE

Bielizna męska od Garderoba GREEN ROSE - to ubrania z naturalnych, oddychających tkanin, noszone zwykle na nagie ciało pod innymi ubraniami. Proponujemy dla mężczyzn bieliznę na wszytkie pory roku. Na ciepło - bielizna z włókna bambusowego, zimą - bielizna termoaktywna z wełny merino. Wszytkie materiały, z których jest uszyta bielizna męska, są certyfikowane i w 100 % naturalne.

Bielizna męska

Bielizna męska od Garderoba GREEN ROSE - to przeważnie bielizna termoaktywna z delikatnej wełny merino i bielizna dla mężczyzn z włókna bambusowego. Obie tkaniny są naturalne, ekologiczne, delikatne i przyjemne w dotyku. Ubrania z tych materiałów są wygodne w noszeniu i zapewniają swobodę ruchu. Wełna merino, z której zastała uszyta bielizna termoaktywna dla mężczyzn, jest idealną tkaniną na ubrania na zimne pory roku. Wełniana bielizna termoaktywna znakomicie się sprawdza w przypadku uprawiania sportów zimowych, pracy na odkrytym powietrzu lub po prostu przy długich spacerach.

Bambusowa bielizna męska

Bielizna męska od Garderoba GREEN ROSE z bambusa - to wysokiej jakości ubrania, przeznaczone w większej części na ciepłe pory roku, do uszycia których zostało użyte włókno bambusowe. Bambus już na początku hodowli ma odporność na bakterie, więc i ubrania bambusowe nie sprzyjają rozwoju bakterii i alergenów, są idelane na lato, ponieważ mają właściwość chłodzić. Włókno bambusowe także świetnie odprawia wilgoć. Bielizna męska od Garderoba GREEN ROSE - to bielizna termoaktywna, kalesony termoaktywne, koszulki z różną długością rękawów i podkoszulki dla mężczyzn.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: