Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka z naturalnych tkanin

Garderoba GREEN ROSE troszczy się nie tylko o samych małych, ale o rodzicach, którym w oczekiwaniu na swe maleństwo często brakuje czasu dla poszukiwania ubranek i przestawia świetne wyjście - wyprawka dla noworodka. Można ją nabyć w komplecie lub wybrać potrzebujące rzeczy samemu. Do uszycia zostały użyte naturalne tkaniny - wełna merino i włókno bambusowe.

Wyprawka dla noworodka

Pierwsza wyprawka dla noworodka - to bardzo odpowiedzialny proces. Często, rodzice pozostawiają proces formowania wyprawki na później, od czego potem w pośpiechu robią zakupy. Wyprawka dla noworodka od Garderoba GREEN ROSE - wyjście nie tylko dla rodziców, jest to także piękny przenet dla niemowląt w dowolny okres. Garderoba GREEN ROSE wyprawka dla noworodka jest uszyta z wdóch tkanin, na wybór. Wełna merino i włókno bambusowe - to najbardziej pasujące tkaniny dla dzieci tylko urodzonych.

Delikatna wyprawka dla noworodka

Tkaniny są całkiem naturalne i ekologiczne, są delikatne i przyjemne w dotyku, wełna merino nie jest gryzącą - jest miękką i gładką. Oba materiały mają właściwości termoregulacyjne, świetnie odprowadzają wilgoć, nie gromadzą na swojej powierzchni bakterii i alergenów, więc są bezbieczne dla niemowląt od samego urodzenia. Więcej o formowaniu wyprawki dla niemowląt, porad od kolektywu Garderoba GREEN ROSE możno przeczytać w artykule - wyprawka dla noworodka.

Brak produktów w tej kategorii.