Czapki dziecięce

Czapki dziecięce

Delikatne czapki dziecięce

Czapki dziecięce od Garderoba GREEN ROSE - to ciepłe, miękkie, przyjemne i kolorowe czapki dla dzieci z wełny merino i włókna bambusowego.

Czapki dziecięce z naturalnych tkanin

Czapki dziecięce od Garderoba GREEN ROSE - to czapki dla dzieci z naturalnych tkanin na różne pory roku dla dzieci różnego wieku. Włókno bambusowe, welur i wełna merino, które zostały użyte do szycia, są delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku. Wszystkie tkaniny mają certyfikaty jakości, są naturalne i ekologiczne. Czapki dziecięce z wełny merino są idealne na zimę i na chłodną pogodę wiosną/jesenią. Wełna merino jest przyjemna w dotyku, ma właściwości termoregulacyjne, naturalnie oddycha i nie gormadzi na sobie bakterii, dzięki czemu głowa dziecka zawsze będzie sucha i nie wystąpią alergie lub uczulenia.

Czapki dziecięce na ciepłą pogodę

Włókno bambusowe jest idelane na czapki dziecięce na ciepłą pogodę. Włókno świetnie odprowadza wilgoć, jest delitakne i miękkie, Włókno bambusowe ma cechę odchładzania - ma o 2 - 3 stopnie mniejszą temperaturę niż temperatura otoczenia. Welurowe czapki dziecięce są kolorowe, jaskrawe i mogą być w różnych kolorach. Garderoba GREEN ROSE z miłością dla dzieci i ekologii.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: