Body dziecięce

Body dziecięce

Miękkie body niemowlęce

Body niemowlęce od Garderoba GREEN ROSE są uszyte z naturalnych tkanin wełny merino i włókna bambusowego, które są bezpieczne dla dzieci z samego małęgo wieku.

Body niemowlęce od GREEN ROSE

Body niemowlęce od Garderoba GREEN ROSE - to body z naturalnych tkanin dla dzieci różnego wieku. Merino i włókno bambusowe, z których zostały uszyte body niemowlęce są delikatne i przyjemne w dotyku, mają właściwości termoregulacyjne i antybaktyryjne. Jak merino tak i włókno bambusowe nie gromadzą na swojej powierzchni bakterii, nie wywołują alergii i podrażnień, dlatego body niemowlęce są bezpieczne dla dzieci najbardziej uczulonych.

Ekologiczne body niemowlęce

Ważne podkreślić, że wełna merino jest miękka, nie gryzie, świetnie odprawia wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym. Włókno bambusowe z domieszką bawełny organicznej są idelnym wyborem na ciepłe pory roku, ponieważ tkanina ma o 2 - 3 stopnie mniejszą temperaturę niż temperatura otoczenia. Garderoba GREEN ROSE prezentuje wielki wybór body dla dzieci: body frotte, body dla noworodka ze specjalnymi napkami, z wełny i bambusa, body na długi rękaw oraz na krótki.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: