Wkładki laktacyjne (merino)

Wkładki laktacyjne (merino)

Marka:GREEN ROSE
Kod Produktu:4770809281691
Dostępność:W Magazynie
Cena: 23.50 zł

Dostępne opcje

* Rozmiary wkładek:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń Dodaj do Porównania

Wkładki laktacyjne (merino)

Wełniane wkładki laktacyjne z naturalnej wełny merino od Garderoba GREEN ROSE.

Wełniane wkładki laktacyjne

W czasie karmienia piersią wkładki laktacyjne są niezbędne, bo absorbują wypływające z piersi mleko, chroniąc ubranie. Część kobiet musi ich używać jeszcze przed porodem, bo już wtedy z piersi sączy się pokarm początkowy. Ale po porodzie, gdy wydzielanie mleka ruszy pełną parą, wkładki laktacyjne to produkt naprawdę pierwszej potrzeby. Bez wkładek nie da się funkcjonować – trzeba je mieć stale pod ręką, a mówiąc prosto - w biustonoszu. W pierwszych tygodniach laktacji pokarm wytwarza się właściwie non stop i już po 30 – 40 minutach od karmienia można uczuć, że z piersi znowu wycieka mleko.

Jakie są najlepsze wkładki laktacyjne?

Jak każdy produkt wielorazowy tak i wkładki wielorazowe są przyjazne środowisku. Przy wyborze tego typu wkładek najważniejsze są materiały, z których zostały uszyte. Powinny być jak najbardziej naturalne, a więc: bawełna, bambus, wełna, konopia. Są to przyjazne, naturalne tkaniny zwłaszcza dla wrażliwych i bolących piersi. Zaschnięte mleko w "jednorazówkach" powoduje, że są one sztywne, co może podrażniać delikatną pierś, czego nie ma w przypadku stosowania wkładek GREEN ROSE. Stosować wkładki laktacyjne wielorazowe są znacznie tańsze niż jednorazowe. Wielorazowe wkładki latacyjne docenią przede wszystkim mamy z dużą ilością pokarmu i osoby, które nie nastawione do częstego kupowania wkładek jednorazowych. Gdy wkładka laktacyjna nasiąknie mlekiem po prostu należy zpłukać ją wodą, a później wyprać wraz z ubrankami maluszka stosując naturalnych proszków. Zakup wkładek wielorazowych może być także początkiem przygody z produktami wielorazowymi i stosowaniem produktów ekologicznych.

Wełniane wkładki latracyjne mają warstwę wewnętrzną z naturalnej wełny merino, która po nawilżeniu nie pozwoli wkładce "przylepić się" do piersi. Wełna merino jest świetnym wchłaniaczem wilgoci, za tym sama wełna pozostaje suchą. Właśnie dlatego, wełniane wkładki po nawilżeniu nadal będą suche, dając piersiom ciepło, chroniąc przed chłodami i wiatrem.

Wkładki laktacyje z merino - zestaw i dbanie:

Warstwa zewnętrzna - 100% poliester - certyfikowany, oddychający PUL (Oeko Tex® Standard 100);

Warstwy wewnętrzne (2 warstwy) - 70% włókno bambusowe (Oeko Tex® Standard 100);

100% - wełna merino (Oeko Tex® Standard 100).

Prać w pralce na programie wełny przy 40ºC, najlepiej z naturalnymi proszkami.

Wkładki laktacyjne wielorazowe - rozmiary:

12 cm - do biustu A, B;

17 cm - do biustu C, D.

Najlepiej jest wybrać wkładkę, która pokrywa całą pierś.

Napisz opinieInformacja: HTML nie tłumaczony!

Złe           Dobre