Wełna merynosów

Wełna merynosów

Wełna merynosów od Garderoba GREEN ROSE

Ubrania od Garderoba GREEN ROSE są uszyte z naturalnych tkanin: włókno bambusowe, certyfikowana bawełna organiczna, wełna merynosów.

Delikatna wełna merynosów

Wełna merynosów to prawdziwy dar od przyrody. Ubrania z wełny merino od Garderoba GREEN ROSE są uszyte z 100% merino. Ubrania są delikatne i przyjemne w dotyku, nie wywołują alergii i podrażnień, naturalnie oddychają i mają właściwości termoregulacyjne. Ubrania z wełny merino sprawdzają się w noszeniu, nie potrzebują szczególnego dbania, a nawet po wielu praniach wełna merynosów pozostaje nadal delikatną i miękką.

Wełna merynosów - gotowa produkcja GREEN ROSE

Garderoba GREEN ROSE ofertuje dla państwa wielki wybór produktów z naturalnych tkanin, w zestaw których wchodzi wełna merynosów: delikatna wyprawka dla noworodka, ubrania dla dzieci i ubranka dla niemowląt, odzież damska i ubrania męskie, istnieje także kolekcja ubranek dla wcześniaków, akcesoria dla niemowląt wkładki laktacyjne, a także wiele innych produktów. Ważne podkreślić, że wełna merynosów i inne tkaniny mają certyfikat jakości OEKO-TEX® Standard 100.

Zmień kryteria wyszukiwania

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: