Ubrania damskie

Ubrania damskie

Ubrania damskie od Garderoba GREEN ROSE

Garderoba GREEN ROSE ubrania damskie - to odzież z wysokiej jakości tkaniny bambusowej oraz bielizna termoaktywna z 100 % wełny merynosów.

Ubrania damskie

Ubrania damskie od Garderoba GREEN ROSE - to ubrania uszyte z certyfikowanych i jakościowych tkanin wełny merino i włókna bambusowego. Sklep proponuje dla Pań wielki wybór ubrania na lato i ciepłe pory roku z przewiewnego włókna bambusowego, a na zimę proponuje się bielizna termoaktywna dla kobiet z 100% wełny merino. Bielizna termoaktywna z merino jest idealnym wyborem na zimowe sporty lub poprostu zimowe przechadzki na świerzym powietrzu. Wełna merino świetnie odprowadza wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym.

Ubrania damskie z włókna bambusowego

Tkanina dla kobiet na lato to - włókno bambusowe, ponieważ bambus od samego początku hodowania jest antybakteryjny, włókno jest odporne na bakterii i alergeny. Ubrania damskie z bambusa nie gromadzą zapachów, mają właściwości chłodzące - ma o 2 - 3 stopnie mniejszą temperaturę niż temperatura otoczenia. Garderoba GREEN ROSE ubrania damskie są wygodne w noszeniu, przyjemne w dotyku, naturalne i, co najważniejsze, ekologiczne.

Zmień kryteria wyszukiwania

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: