Odzież męska

Odzież męska

Odzież męska od Garderoba GREEN ROSE

Garderoba GREEN ROSE odzież męska - to odzież z wysokiej jakości tkaniny bambusowej oraz odzież termiczna z 100 % wełny merynosów.

Odzież męska

Odzież męska od Garderoba GREEN ROSE - to ubrania uszyte z certyfikowanych tkanin wełny merino i włókna bambusowego. Sklep proponuje wielki wybór ubrania na lato i ciepłe pory roku z przewiewnego włókna bambusowego, na zimę bieliznę termiczną dla męszczyzn z 100% wełny merino. Bielizna termiczna z merino jest idealnym wyborem na zimowe sporty lub poprostu zimowe przechadzki na świerzym powietrzu. Wełna merino świetnie odprowadza wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym, więc nie będzie się odczuwało uczucia dyskomfortu.

Odzież męska z bambusa

Tkanina dla mężczyzn na lato to - włókno bambusowe, ponieważ bambus od samego początku hodowania jest antybakteryjny, włókno jest odporne na bakterii i alergeny. Odzież męska z bambusa nie gromadzi zapachów, ma właściwości chłodzące - ma o 2 - 3 stopnie mniejszą temperaturę niż temperatura otoczenia. Garderoba GREEN ROSE odzież męska jest wygodna w noszeniu, przyjemna w dotyku, naturalna i, co najważniejsze, ekologiczna.

Zmień kryteria wyszukiwania

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: