Garderoba GREEN ROSE

Garderoba GREEN ROSE

Garderoba GREEN ROSE - ubrania z naturalnych tkanin, bielizna termoaktywna, odzież dla dzieci, wyprawka dla noworodka.

Green Rose - to nie tylko garderoba

Spółka Garderoba Green Rose powstała z potrzeby bardziej naturalnej opieki dla dzieci. Rozpoczęło się wszytko od pieluszek wielorazowych. Po długich bezsennych nocach, poradach z wieloma mamusiami i ich skarbami, zostały uszyte pierwsze pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin. Popyt się rozwijał, o pieluchach wielorazowych już wiedziało sporo ludzi, toteż nastąpił drugi etap spółki - ubrania z naturalnych tkanin dla całej rodziny. Jak do szycia pieluch tak i do szycia ubranek są wykorzystywane naturalne i certyfikowane tkaniny wełny merino, bambusa, konopi, bawełny organicznej i weluru. Większa część materiałów została utkana w Unii Europejskiej, lecz niektóre są przywiezione z USA.

Skąd powstała nazwa GREEN ROSE?

GREEN ROSE - zielona róża, bardzo rzadki kwiat, symbolizujący stałe życie, siłę ducha i energii, symbol zdrowia, radości i sukcesu. Dlatego mamy nadzieję, że ubrania z naturalnych tkanin GREEN ROSE przypadną do państwa gustu, będą wygodne w noszeniu i będą służyć swą jakością przez wiele lat, staną częścią każdego życia i być może, rozwije państwa miłość lub zainteresowanie ekologią i zdrowym trybem życia.

Garderoba GREEN ROSE - wprost z Wileńszczyzny

Główna siedziba i sklep Garderoba GREEN ROSE znajduje się na Wileńszczyźnie, w centrum Wilna. Mamy swoją krawcową, dlatego wszystkie ubrania szyją się "na miejscu". Modele ubranek też są wymyślane samodzielnie, starannie i z największą miłością. Sklep jest najpierw ekspozycją naszych towarów, ponieważ największą część zamówień otrzymujemy ze sklepów internetowych i eBay. Nasze towary są popularne nie tylko na Litwie, także często odsyłamy ubrania i pieluszki do Niemiec, USA, Izraelu, Norwegii a nawet Australii i Chile. W dany moment, sieć sklepów internetowych działa na terenie Litwy i Norwegii, lecz zwiększający się popyt naszych towarów pozwala nam iść do przodu, więc nadszedł czas przedstawić naszą produkcję w Polce, następnie sklepy internetowe będą startowały w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Garderoba GREEN ROSE - z miłością do klientów

W razie powstania dowolnych pytań, jak poważnych tak i mniej, na różne tematy od zestawów tkanin do indywidualnych zamówień lub współpracy, prosimy o kontakt mailowy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i pomożemy zrobić właściwy wybór. Jeżeli jest chęć na inne kolory ubranek niż podane są do wyboru, także będziemy czekali na emal'a, na pewno znajdziemy wyjście.

Przedstawiamy także państwu kilka migawek z naszego życia. Kolekcja naturalnych ubranek i jak powstała wideosesja.

Z poważeniem

Garderoba GREEN ROSE