Śpiochy

Śpiochy

Śpioszki od Garderoba GREEN ROSE

Śpioszki od Garderoba GREEN ROSE - to śpiochy dla niemowląt i dla dzieci różnego wieku z naturalnych i ekologicznych tkanin.

Delikatne śpioszki

Śpioszki od Garderoba GREEN ROSE - to śpiochy dla niemowląt i dla dzieci różnego wieku z naturalnych tkanin włókna bambusowego i wełny merino. Obie tkaniny są delikatne i przyjemne w dotyku, mają właściwości termoregulacyjne i nie wywołują alergii, ponieważ ani wełna merino ani włókno bambusowe nie gromadzą na swojej powierzchni bakterii i alergenów. Jeżeli mówic o odprowadzeniu wilgoci, to wełna merino tu nie ma sobie równych. Merino świetnie odprowadza wilgoć pozostawiając ciało suchym i ciepłym.

Śpioszki dla niemowląt i dla dzieci

Włókno bambusowe jest idealną tkaniną na ciepłe pory roku, ponieważ ma o 2 - 3 stopnie mniejszą temperaturę niż temperatura otoczenia. Wełniane śpioszki dla niemowląt są delikatne i całkiem nie gryzą. Śpiochy są przyjemne w dotyku i wygodne w noszeniu. Garderoba GREEN ROSE przedstawia różnego rodzaju śpioszki i pajacyki: rampersy bambusowe, śpiochy z długim rękawem wełniane, frotte i bambusowe, śpiochy dla niemowląt z bambusa i merino bez rękawów, zostaje tylko wybrać jakie śpioszki będą dla dzieci nabardziej odpowiednie.

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: