Dla dzieci

Dla dzieci

Dla dzieci z miłością

Garderoba GREEN ROSE przedstawia ubranka dla dzieci różnego wieku i ubranka dla niemowląt z naturalnych, delikatnych i ekologicznych tkanin.

Ubranka dla dzieci

Garderoba dla dziecka, a zwłaszcza dla dzieci rosnących lub tylko urodzonych ubrania muszą być jak bardziej dobrego zestawu, a najlepiej z naturalnych i ekologicznych tkanin. Ubrania dla dzieci i dla niemowląt od Garderoba GREEN ROSE są uszyte z naturalnych tkanin. Włókno bambusowe, wełna merino, bawełna organiczna i konopia - to ekologiczne i delikatne tkaniny, które są bezpieczne dla dzieci od najmniejszego wieku i ludzi cierpiących na alergie lub uczulenia.

Kolekcja ubrań dla dzieci w różnym wieku

Garderoba GREEN ROSE specjalizuje się na szyciu ubrań dla dzieci różnego wieku i dorosłych z naturalnych tkanin. Ubrania GREEN ROSE są bezpieczne dla dzieci tylko urodzonych lub ludzi cierpiących na alergie - naturalne tkaniny nie gromadzą bakterii i alergenów, są delikatne i przyjemne w dotyku, a wełna merino w odróżnieniu od zwykłej wełny całkiem nie gryzie i jest niezwykle miękka. GREEN ROSE przedstawia wielki wybór koszulek na ciepłe i zimne pory roku, piżamy, szlafroki, śpioszki i body, wyprawka dla noworodka, czapeczki oraz wiele innych ubranek dla niemowląt i dla dzieci różnego wieku. GREEN ROSE - dla dzieci z miłością.

Zmień kryteria wyszukiwania

ListaGrid
Pokaż:
Sortuj według: